Лисаков Жоғарғы Тобыл тарихы мен мәдениеті мұражайы

Лисаковкінің фотохроникасы

Лисаков Жоғарғы Тобыл тарихы мен мәдениеті музейінде фотосуреттерді атрибуциялау бойынша жұмыстар жүргізілуде.

Музей затының атрибуциясы – бұл музей коллекциясындағы заттың авторын, жасалған уақытын, шыққан жерін және басқа да сипаттамаларын анықтау процесі. Осы мақсатта музейде сақталған “Лисаковская новь” газетінің мұрағаты қолданылды. Газетте көптеген фотосуреттер әртүрлі мақалалар жарияланған. Бұл фотосуретпен танысуға және онда кім бейнеленгенін білуге мүмкіндік берілді.

Қазіргі уақытта музей қорының сақтаушысы А.А.Дуйсмухамбетова 1970-1990 жылдардағы Лисаковкінің спорттық өмірін бейнелейтін фотосуреттермен жұмыс істеуде. Ақпаратарды нақтылау үшін Лисаков спортының ардагерлері В.А.Борзов пен В.Ф.Артемьев тартылды.