Лисаков Жоғарғы Тобыл тарихы мен мәдениеті мұражайы
Нашар көретіндерге арналған нұсқа
«Өте шығармашыл жаз!»

2016 жылдың қазан айында Лисаков қаласында құрылған «Pink elephant»  зияткерлік даму орталығының тәрбиеленушілері мен педагогтары өз көрмесін осылай атады. Орталықтың миссиясы-әрбір оқушының әлеуетін ашу және оны табысты ересек өмірге дайындау үшін барлық жағдайларды жасау.  Сонымен қатар орталықта түрлі бағдарламалар жұмыс істейді: ағылшын тілін үйрену, мектепке дайындық, бейнелеу өнер студиясы, футбол.

«Art Sport» мемлекеттік бағдарламасының аясында Лисаков қаласында 120-дан астам бала жыл бойы тегін және сурет салуды үйренуге мүмкіндік алды. 21 тамызда Лисаков музейінде Интеллектуалды дамыту орталығы оқушыларының 2023 жылдың жазында жасалған шығармашылық жұмыстарының көрмесінің ашылуы өтті. «Өте шығармашыл жаз!» көрмесі Лисаков музейінде 31 тамызға дейін жұмыс істейді. Қош келдіңіздер!